10/08/2017
 sesja reklamowa mody dziecięcej typu lookbook

Myśl o trzecim dziecku pojawiła się w mojej głowie już jakiś czas temu. Nareszcie udało się. I tak moje maleństwo sobie powoli kiełkowało, kiełkowało, aż w końcu nadszedł czas narodzin. Być może nie każdy z Was wie, że moje trzecie dziecko ma na imię Lolove Studio :) Fotografia. Reklama. Kids fashion. Udało nam się połączyć te trzy dziedziny, które zawsze gdzieś w głębi duszy nas kręciły i stworzyć studio dziecięcej fotografii reklamowej. Praca przy sesjach reklamowych to oczywiście nie tylko zdjęcia.

0
03/05/2017
wnętrze kawiarni 3 Siostry w Katowicach

Mam sentyment do Katowic. Myślę że to jedno z tych miast, gdzie trochę dużej trzeba poprzebywać, żeby dostrzec jego wszystkie walory. O tym jak dużo się tutaj zmieniło pisaliśmy już jakiś czas temu, ale jednej rzeczy ciągle nam brakowało. Miejsc z dobrą kawą i fajnym klimatem. Kilka lat temu opisaliśmy też kilka kawiarni na Nikiszowcu we wpisie Kato Coffee Shops.

0
20/12/2015
rodzina skacze po trampilinach w jump city w Gdyni

Ostatnio rozglądałam się za jakąś fajną miejscówką, gdzie możnaby zorgnizować urodziny dla 3-latka. Akurat wtedy zostaliśmy zaproszeni do odwiedzenia parku trampolin Jumpcity w Gdyni. Słyszałam już o tym miejscu wcześniej od znajomych, ale jakoś nie miałam okazji się tam wybrać. Stwierdziłam, że to fajny pretekst aby oderwać się od przedświatecznych przygotowań i trochę się wyluzować.

0
09/12/2015
tłum turystów spaceruje po Długim Targu w Gdańsku podziwiając rozświetloną choinkę oraz pięknie podświetlony ratusz Głównego Miasta

Nie mam nic przeciwko tłumom turystów w Gdańsku latem, ale zdecydownie wolę zimowy klimat miasta. Uwielbiam nasze rodzinne spacery po rozświetlonych uliczkach Głównego Miasta. Po przedszkolu Lennego zawsze chwilę musimy się pokręcić po okolicy. Dla dzieci to niesamowita frajda. Dopiero godzina 16, a już zupełnie ciemnno i tylko te zapalone latarnie, błyszczący bruk, pięknie udekorowane witryny i świąteczny klimat Jarmarku Bożonorodzeniowego. Już od początku grudnia czuć magię.

0
29/11/2015
chłopiec w spodniach i marynarce mon chou siedzi na fotelu w kawiarni

Stęskniliśmy się już trochę za domem więc fajnie znów być razem w Gdańsku. Mimo sporych zaległości i natłoku zajęć, zawsze udaje nam się znaleźć chwilę, żeby chociaż na godzinkę, dwie wyrwać się z domu.

0

Strony

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.