23/11/2016
pomysł na urządzenie sypialni

Cztery ściany, drzwi, okno i leżący na środku pokoju materac. Brzmi znajomo? Dla mnie tak, bo tak wyglądała nasza sypialnia jeszcze całkiem niedawno :) Kiedy dzieci „wyprowadziły” się do swoich pokoi, postanowiliśmy nieco ten purystyczny wygląd odmienić.

0
23/10/2016
inspiracje na modne plakaty ścienne

Jak fajnie udekorować ściany w mieszkaniu? Gdzie znaleźć dobre plakaty/ grafiki? Jak je zakomponować? Pinterest aż roi się od fajnych inspiracji, ale jeśli nie chcemy iść drogą kopiuj wklej, ozdobienie naszych ścian przestaje być tak proste jakby mogło się wydawać. Pokażę Wam dzisiaj 5 rozwiązań, które wykorzystałam w naszym mieszkaniu. Wszystkie są proste, niedrogie i efektowne :)

 

0
17/12/2015
zdjęcie drewnianego stołu Valencia Kare Design

Jaka jest różnica między dobrze zaprojektowanym wnętrzem a zrobionym z przypadku? Kiedy się ma męża architekta, można się dowiedzieć wiele na ten temat... może czasem aż za wiele ;) Ciężko to jednak ogarnąć dopóki nie sprawdzi się w praktyce. I właśnie tego ostatnio doświadczyłam, więc postanowiłam podzielić się z Wami tą wiedzą :)

0
01/02/2015

Sporo osób pytało nas ostatnio czy jeszcze żyjemy. Tak, żyjemy i mamy się całkiem dobrze ;) Musieliśmy zrobić sobie krótką przerwę, ale już jesteśmy z powrotem z Wami.

Mimo natłoku spraw, udało mi się dzisiaj znaleźć chwilę na zrobienie dekoracji do pokoju siostrzyczki Lennego, która lada dzień powinna być już z nami. Zapraszam więc na odcinek z cyklu Zrób Sobie Design ;)

0
29/10/2014
portret na ostro

Wszystkich Świętych czy Halloween? A moze nie trzeba dokonywać wyboru...

Jesteśmy miłośnikami filmów grozy. Lenny jeszcze przed swoimi narodzinami obejrzał całkiem sporo koreańskich horrorów. Niestety w tym roku nie wybieramy się na żadne Halloween party dla dorosłych, ale postanowiliśmy wczuć się w klimat naszych ulubionych filmów. Nastroju szukaliśmy w cudownych kamienicach z duszą na Dolnym Mieście, głównie w Pannie Gdańskiej.

0

Strony

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.