18/09/2016
mama z synkiem siedzą nad morzem i oglądają zachód słońca

Muszę się trochę wytłumaczyć. Ponad miesiąc ciszy na blogu mogło oznaczać wiele. Niektórzy z Was pewnie mogli pomyśleć, że umarłam. Tak długo mnie tu nie było :P Jestem i żyję :) Posiniaczona, pogryziona i wycieńczona, ale szczęśliwa, że kolejny rozdział już za mną. Nie! Nikt mnie nie napadał. Po prostu Matka Polka przestała karmić. Karmienie jest piękne, ale w pewnym momencie nadchodzi ten czas, gdy jedna ze stron ma dosyć i bardzo mocno pragnie nowych doznań. Akurat w tym przypadku ta strona to ja.

0
20/03/2016
mama puszcza latawca z synem na plaży zimą

Mamy takie swoje miejsce na wybrzeżu, do którego bardzo lubimy wracać. Uciekamy tam zawsze, żeby wypocząć po wyjątkowo ciężkim tygodniu. Niby plaża i morze jak wszędzie.. a jednak :) 

*****

We've got our secret spot at the seaside. The kind of place we always calm our minds after hectic days :)

0
23/02/2016
hipster parents sitting on the bed with a beautifully prepared breakfast

I'm sure you've seen loads of Instagram or Pinterst pics of ideal breakfast in bed. Perfectly brewed coffee, freshly baked croissants, mini pancakes arranged in a pyramid, topped with honey and exotic fruit and some delish smoothie...So yummy...I was wondering if such perfect breakfast in bed is any possible for th

0
10/02/2016
swimwear by Izod, George Hoyningen-Huene

Z dwójką małych dzieci romantyczne wypady tylko we dwoje pozostają w sferze naszych marzeń, ale kiedy już dzieci pójdą spac można przecież randkowac do woli :) Mój sposób na randkę w domu?

0
20/12/2015
rodzina skacze po trampilinach w jump city w Gdyni

Ostatnio rozglądałam się za jakąś fajną miejscówką, gdzie możnaby zorgnizować urodziny dla 3-latka. Akurat wtedy zostaliśmy zaproszeni do odwiedzenia parku trampolin Jumpcity w Gdyni. Słyszałam już o tym miejscu wcześniej od znajomych, ale jakoś nie miałam okazji się tam wybrać. Stwierdziłam, że to fajny pretekst aby oderwać się od przedświatecznych przygotowań i trochę się wyluzować.

0

Strony

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.