16/11/2014
kreatywne zabawy z dzieckiem

Niedzielny poranek. Układamy sobie różne ciekawe kształty z drewnianych klocków. A tu nadchodzi mały architekt. Przerywa naszą zabawę i proponuje dwie koncepcje przebudowy naszej kamienicy!  

0
19/09/2014

Sporą część wakacji spędziliśmy poza Gdańskiem. Po powrocie z wielką radością stwierdzamy, że w mieście powstało sporo nowych, inspirujących miejsc, które w wolnym czasie staramy się odkrywać. Jednym z nich jest Europejskie Centrum Solidarności.

0
21/05/2014

Są takie momenty w naszym życiu, które potem jeszcze długo wspominamy. Ciekawi i pozytywni ludzie, magiczna sceneria, niezapomniane wydarzenia. A jeśli by to wszystko połączyć? Wówczas takich chwil już nie można zapomnieć. Tak mniej więcej opisałabym ubiegły weekend, podczas którego prowadziliśmy rodzinne warsztaty ArchiTEKTURA na Kontakt Festiwalu.

0
12/05/2014

Jest poniedziałek. Dla niektórych najgorszy dzień tygodnia, bo na horyzoncie tylko praca, praca i praca,  dla innych idealny dzień na zaplanowanie tygodnia, a w szczególności weekendu. Jeśli mieszkacie w Trójmieście i okolicach a nawet na drugim końcu Polski i chcielibyście spędzić weekend nad morzem, mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia!

0
07/05/2014

Kto chciałby mieszkać w cieniu kominów, w pobliżu kopalń, składów węgla, w postindustrialnym, szarym mieście, w którym niewiele

0

Strony

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness