BĄDŹCIE Z NAMI W KONTAKCIE!

12/05/2014

Jest poniedziałek. Dla niektórych najgorszy dzień tygodnia, bo na horyzoncie tylko praca, praca i praca,  dla innych idealny dzień na zaplanowanie tygodnia, a w szczególności weekendu. Jeśli mieszkacie w Trójmieście i okolicach a nawet na drugim końcu Polski i chcielibyście spędzić weekend nad morzem, mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia!

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Słoneczne, niedzielne popołudnie, plaża, sopocka Zatoka Sztuki, a w niej Wy i Wasze dzieci projektujecie i budujecie dom swoich marzeń. Czy to odcinek z cyklu naszych słynnych historii wyssanych z palca (jak tutaj lub tutaj)? Ależ skąd!!! To nasze architektoniczne warsztaty twórcze w ramach Kontakt Festiwalu - najciekawszej i najprężniej rozwijającej się imprezy poświęconej świadomemu rodzicielstwu na Pomorzu.

Kontakt Festiwal, który w pocie czoła przygotowały dla Was wspaniałe organizatorki, a prywatnie moje dobre znajome, Kinga i Karolina, rozpoczyna się już w najbliższy piątek. Oprócz naszych niedzielnych warsztatów o godz. 16.00 (więcej info i zapisy), impreza jest wprost wypełniona niezwykle ciekawymi warsztatami, wykładami oraz wydarzeniami artystycznymi i kulturalnymi. Będzie zumba, szycie poduch, tworzenie eko zabawek, kiermasz produktów slow life, warsztaty psychologiczne dla rodziców i wiele innych wydarzeń towarzyszących. Program imprezy znajdziecie tutaj. My nie możemy się doczekać drugiego śniadania z blogerkami kulinarnymi, którego szczegóły zdradziła wczoraj na swoim blogu Razowe Ciasteczka Kasia – nasza kulinarna guru.

 Przekazujcie info o wydarzeniu Waszym znajomym i wpadajcie do Zatoki Sztuki w Sopocie już w najbliższy weekend. Jesteśmy w Kontakcie J

* fotografia nr 2 - źrodło kontaktfestiwal.pl

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.