23/11/2016
pomysł na urządzenie sypialni

Cztery ściany, drzwi, okno i leżący na środku pokoju materac. Brzmi znajomo? Dla mnie tak, bo tak wyglądała nasza sypialnia jeszcze całkiem niedawno :) Kiedy dzieci „wyprowadziły” się do swoich pokoi, postanowiliśmy nieco ten purystyczny wygląd odmienić.

0
07/11/2016

Pamiętacie nasz wpis o idealnym instagramowym śniadaniu? Jakiś czas temu postanowiliśmy sprawdzić, jak takie super apetyczne śniadanie sprawdziłoby się w prawdziwym życiu, o czym mogliście przeczytać we wpisie

0
27/10/2016
dekoracje na halloween

Wieczór Halloween. Kiedyś był to dla mnie po prostu dobry horror przy świecach. Teraz staram się trochę bardziej wysilić, żeby dzieci miały dobrą zabawę :) Co wykombinuję w tym roku? Oto moje 6 pomysłów na dekorację i przekąski halloween DIY. ( Uwaga, wszystkie szablony znajdziecie na samym dole wpisu )

0
23/10/2016
inspiracje na modne plakaty ścienne

Jak fajnie udekorować ściany w mieszkaniu? Gdzie znaleźć dobre plakaty/ grafiki? Jak je zakomponować? Pinterest aż roi się od fajnych inspiracji, ale jeśli nie chcemy iść drogą kopiuj wklej, ozdobienie naszych ścian przestaje być tak proste jakby mogło się wydawać. Pokażę Wam dzisiaj 5 rozwiązań, które wykorzystałam w naszym mieszkaniu. Wszystkie są proste, niedrogie i efektowne :)

 

0
01/06/2016

Dzwoni telefon. „Hej Aniu. Właśnie jesteśmy w Trójmieście. Będziemy u Ciebie za 2 godziny.” Gdyby nie fakt, że jestem zupełnie nieprzygotowana (czytaj: stół wysmarowany musem jabłkowym, niepozmywane naczynia i zawartość szafy na podłodze) pewnie bardzo bym się ucieszyła z tej niezapowiedzianej wizyty znajomych z podstawówki :D Ale nie będę ściemniać, że jestem na delegacji w Warszawie. Po chwili zastanowienia, rzucam: „Oooo super. Zapraszam, wpadajcie” A teraz nerwowo myślę, co zdążę zrobić przez te dwie godziny. No cóż.

0

Strony

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.