04/05/2016
najmniejszy wózek do samolotu

Jestem szczęściarą. Mam mnóstwo koleżanek, które są mamami. Każda jest oczywiście specjalistką od bycia mamą. Normalna sprawa. Podobnie jak ja. Nikt przecież nie wie lepiej  ode mnie jak wychować moje własne dzieci, ale nie ma co zamykać się w swym "eksperckim" świecie ;) Vege mama może mnie nie przekona, że surowy ziemniak jest zdrowszy niż ugotowany, ale z chęcią przetestuję przepis na wegańskie ciasto bananowe. Podobie jest z gadżetami.

0
16/03/2016
nogi rodziny w kolorowych kapciach collegien

Kiedy odwiedzam znajomych i na powitanie dostaję kapcie, zazwyczaj grzecznie odmawiam. Nie wiem. Tak już mam. Jakoś mało komfortowo czuję się zakopiańskich bamboszach, olbrzymich kapciach pluszakach czy skórzanych laczkach. U mnie w domu dużo chodziło się na bosaka i tak już mi zostało. Po prostu lubię czuć grunt pod stopami :)

0

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness