24/05/2017

Przez ostatni rok często pytaliście nas o fajne miejsca w Trójmieście. W zeszłym roku zrobiliśmy serię wpisów o najlepszych kawiarniach w Trójmieście. W tym roku chciałam się z Wami podzielić moją wiedzą o najciekawszych, moim zdaniem, placach zabaw.

0
08/03/2016
kreatywna zabawy z dziećmi w bezpieczne skakanie nad poduszkami

Czy zabawy z Twoim dzieckiem zawsze sprawiają Ci niesamowitą przyjemność? Czujesz że żyjesz, kiedy, skaczesz po kałużach, a Księga Dźwięków tak Cię wciąga, że miałabyś ochotę zarwać noc? Bądźmy szczerzy.

0
23/02/2016
hipster parents sitting on the bed with a beautifully prepared breakfast

I'm sure you've seen loads of Instagram or Pinterst pics of ideal breakfast in bed. Perfectly brewed coffee, freshly baked croissants, mini pancakes arranged in a pyramid, topped with honey and exotic fruit and some delish smoothie...So yummy...I was wondering if such perfect breakfast in bed is any possible for th

0
02/02/2016
chłopiec w rampersie gray label

Zwykła środa. Emi śpi. Z głośników sączy się Space Oddity. Do pokoju wchodzi Lenny. Zakłada skafander,

0
27/01/2016
mały chłopiec spaceruje po śniegu ciągnąc za sobą sanki

W ubiegły weekend Gdańsk zamienił się na moment w śnieżną krainę.

0

Strony

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness