KAPCIE DLA DZIECI COLLEGIEN - TESTUJEMY

16/03/2016
nogi rodziny w kolorowych kapciach collegien
chłopiec zakłada małemu dziecku kapcie
dzieci siedzące na łóżku zakładają kapcie collegien
chłopiec z dziewczynką siedzą na łóżku ubrani w kapcie dla dzieci collegien
chłopiec z dziewczynką siedzą na łóżku ubrani w kapcie dla dzieci collegien
mała dziewczynka siedzi na łóżku w kapciach dla dzieci
dzieci wygłupiają się na łóżku z oparciem z jasnej sklejki
rodzina ubrana w kapcie dla dzieci collegien leży w łóżku w leniwą niedzielę
noga dziewczynki w kapciu we wzór małej Indianki collegien
stópka malutkiej dziweczynki
stópka malutkiej dziewczynki ubrana w kapeć ze wzorem Indianki  collegien
chłopiec ukrywa się pod kołdrą bawiąc się na łóżku rodziców
rodzeństwo bawi się na łóżku rodziców
rodzeństwo bawi się na łóżku rodziców
rodzeństwo brat z siostrą leżą na łóżku rodziców ubrani w kapcie dla dzieci

Kiedy odwiedzam znajomych i na powitanie dostaję kapcie, zazwyczaj grzecznie odmawiam. Nie wiem. Tak już mam. Jakoś mało komfortowo czuję się zakopiańskich bamboszach, olbrzymich kapciach pluszakach czy skórzanych laczkach. U mnie w domu dużo chodziło się na bosaka i tak już mi zostało. Po prostu lubię czuć grunt pod stopami :)

Często jednak kładłam się spać z lodowatymi nogami. Jedyne o czym wtedy marzyłam, to aby ogrzać swoje skostniałe stópki od innych stóp. A tu nic z tego. Bo stopy mojego łóżkowego współlokatora były jeszcze bardziej lodowate.... Znacie to uczucie? Nic przyjemnego. I tak jakoś  naturalnie zaczęłam myśleć o kapciach. Dla całej rodziny. Nie było to takie proste, bo kapcie dla dzieci to jeszcze większe wyzwanie. Przede wszystkim muszą być bardzo wygodne, oddychające, takie, które nie spadają i najlepiej z niezniszczalnego materiału. Kiedy więc dostaliśmy propozycję przetestowania kapci Collegien, bardzo się ucieszyłam. Używamy ich dopiero parę dni, ale muszę przyznać, że są bardzo w naszym klimacie. Podoba nam się oddychająca podeszwa z bardzo miękkiej naturalnej gumy i to, że wyglądają po prostu jak skarpety. Nasze dzieci same wybierały wzory (których jest naprawdę dużo), więc mamy spory rozstrzał jeśli chodzi o „styl”, ale przynajmniej mieliśmy dobrą zabawę. 

Czy te kapcie są fajne możecie przekonać się sami! Mamy dla Was małą niespodziankę – prezent w postaci dowolnie wybranych kapci dla dzieci i kapci dla rodziców Collegien! Informacje jak je zdobyć znajdziecie jutro rano na naszym FB fanpage

*****

Testing slippers

We usually walk barefoot at home. We just couldn't find good slippers for all of us. So far I didn't really care too much about it until my feet would start getting extremely cold. So when we got a chance to test Collegien slipper socks, I was more than happy to give them a chance. We've been using them for a couple of days only but w love them. They are comfy, warm and they have breathable, flexible sole. The kids picked their own styles so maybe we aren't really matchy matchy but at least everybody is happy. Anyways, stay tuned guys. Tomorrow we're planning a small giveaway so you will have a chance to get your own pair of Collegien slipper socks. Check out our FB tomorrow for more details :)

 

WYNIKI KONKURSU

Serdecznie dziękujemy za liczny udział w konkursie. Niestety mieliśmy zdecydowanie za mało przezentów, żeby obdarować wszystkich. Następnym razem postaramy się o większą pulę :) Bądźcie z nami na FB żeby nie przegapić kolejnego konkursu!

Tymczasem, kapcie dla synka powędrują do Jagi Pawlickiej, żeby jej małemu synkowi nie marzły już stópki. Drugą parę otrzyma Anna Protasik, dla swojej babci. Mamy nadzieję, że babcia wybierze sobie jakiś pstrokaty wzór :) 

Zwycięzców prosimy o kontakt mejlowy na ktosnaprzyczepke@gmail.com

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.