21/08/2015
ławka zaprojektowana na Dolnym Mieście w Gdańsku przez Tabanda

Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy Dolne Miasto od razu skojarzyło nam się z Camden Town...

0
29/10/2014
portret na ostro

Wszystkich Świętych czy Halloween? A moze nie trzeba dokonywać wyboru...

Jesteśmy miłośnikami filmów grozy. Lenny jeszcze przed swoimi narodzinami obejrzał całkiem sporo koreańskich horrorów. Niestety w tym roku nie wybieramy się na żadne Halloween party dla dorosłych, ale postanowiliśmy wczuć się w klimat naszych ulubionych filmów. Nastroju szukaliśmy w cudownych kamienicach z duszą na Dolnym Mieście, głównie w Pannie Gdańskiej.

0
10/07/2014
Lemoniada inspirowana plenerem i pogodą

Kilka lat temu odkryłam genialny napój, który idealnie sprawdza się w upalne dni, więc postanowiłam podzielić się przepisem również z Wami.

Potrzebne składniki to:

  • 1 opakowanie kostek lodu
  • 10 gałązek natki zielonej pietruszki
  • 70 g miodu
  • 1 obrana, wypestkowana cytryna
  • 1 obrana, wypestkowana pomarańcza
  • Ok. 1 litr niegazowanej wody mineralnej

Wszystkie składniki należy zmiksować, uzupełnić wodą i wymieszać.

0
01/06/2014

Bardzo lubimy nasze małe podróże w różne nietypowe miejsca. Opowiadaliśmy Wam już o...

0
08/04/2014

Tamtego poranka mgła spowiła bastiony, całkowicie przesłaniając wschód słońca. Zamiast ciepłych promieni słonecznych czuli na policzkach rosę, której kropelki w powietrzu tworzyły iście impresjonistyczną aurę.

Niespodziewanie znaleźli się w pobliżu starej fabryki, ledwie dostrzegając jej kontury mimo bliskiej już odległości. Otworzyli zardzewiałe wrota i wsiedli do starej windy towarowej. Po chwili byli już na 3 piętrze.

0

Strony

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.