GDAŃSK Z ZUPEŁNIE INNEJ PERSPEKTYWY

01/06/2014

Bardzo lubimy nasze małe podróże w różne nietypowe miejsca. Opowiadaliśmy Wam już o Nikiszowcu czy szlaku architektury drewnianej. Dzisiaj mamy klimat bardziej lokalny. Większość z Was już pewnie wie, że mieszkamy na Dolnym Mieście w Gdańsku i kochamy to miejsce. Nie tylko dlatego, że jest unikatowe i niezwykle autentyczne, ale również ze względu na jego lokalizację.  Z jednej strony mamy Główne Miasto ze wszystkimi walorami śródmieścia a tuż za mostem cisza i spokój – istna sielanka.

Nasza przejażdżka jest zapowiedzią relacji z niezwykle malowniczego szlaku  Mennonitów z bardzo ciekawą historią, o której niewiele się mówi. Historia sięga czasów, w których  nasze miasto było jednym z najważniejszych miast Europy. Sam szlak pokonywaliśmy już niejednokrotnie zanim Lenny przyszedł na świat a już niedługo wybierzemy się tam wspólnie z Wami!

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness