24/05/2017

Przez ostatni rok często pytaliście nas o fajne miejsca w Trójmieście. W zeszłym roku zrobiliśmy serię wpisów o najlepszych kawiarniach w Trójmieście. W tym roku chciałam się z Wami podzielić moją wiedzą o najciekawszych, moim zdaniem, placach zabaw.

0
18/09/2016
mama z synkiem siedzą nad morzem i oglądają zachód słońca

Muszę się trochę wytłumaczyć. Ponad miesiąc ciszy na blogu mogło oznaczać wiele. Niektórzy z Was pewnie mogli pomyśleć, że umarłam. Tak długo mnie tu nie było :P Jestem i żyję :) Posiniaczona, pogryziona i wycieńczona, ale szczęśliwa, że kolejny rozdział już za mną. Nie! Nikt mnie nie napadał. Po prostu Matka Polka przestała karmić. Karmienie jest piękne, ale w pewnym momencie nadchodzi ten czas, gdy jedna ze stron ma dosyć i bardzo mocno pragnie nowych doznań. Akurat w tym przypadku ta strona to ja.

0
20/03/2016
mama puszcza latawca z synem na plaży zimą

Mamy takie swoje miejsce na wybrzeżu, do którego bardzo lubimy wracać. Uciekamy tam zawsze, żeby wypocząć po wyjątkowo ciężkim tygodniu. Niby plaża i morze jak wszędzie.. a jednak :) 

*****

We've got our secret spot at the seaside. The kind of place we always calm our minds after hectic days :)

0
08/03/2016
kreatywna zabawy z dziećmi w bezpieczne skakanie nad poduszkami

Czy zabawy z Twoim dzieckiem zawsze sprawiają Ci niesamowitą przyjemność? Czujesz że żyjesz, kiedy, skaczesz po kałużach, a Księga Dźwięków tak Cię wciąga, że miałabyś ochotę zarwać noc? Bądźmy szczerzy.

0
23/02/2016
hipster parents sitting on the bed with a beautifully prepared breakfast

I'm sure you've seen loads of Instagram or Pinterst pics of ideal breakfast in bed. Perfectly brewed coffee, freshly baked croissants, mini pancakes arranged in a pyramid, topped with honey and exotic fruit and some delish smoothie...So yummy...I was wondering if such perfect breakfast in bed is any possible for th

0

Strony

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.