STOKKE WINTER KIT I PATENTY NA MROŹNE SPACERY

24/01/2016
zimowy spacer z wózkiem po głębokim śniegu
ciepłe futrzane rękawice stokke przydają się w mroźne dni
spacer w mroźny poranek po śniegu z ocieplonym wózkiem stokke
mama spaceruje z córką w wózku trailz oraz winter kit spaceruje w głębokim śniegu ciesząc się z zimy
ocieplacz na siedzisko wózka stokke winter kit
mam na spacerze z maleńką córką w mroźny dzień
ocieplacze na wózek z futrem z wełny merynosów
spacer po głębokim śniegu z ocieplonym wózkiem stokke
stokke trailz z ociepleniem dobrze sprawdza się w mroźne dni
mama spaceruje po śniegu z wózkiem stokke trailz ocieplonym winter kit
stokke trailz z winter kit black
młoda mama cieszy się z zimowego spaceru z wózkiem stokke winter kit

Długo czekałam na śnieg. W końcu jest! Nie będę narzekać, że chodniki nieodśnieżone, że temperatura mogłaby być nieco wyższa, itd. Jest idealnie. Mam kilka swoich patentów na spacery w mroźne dni, dzięki którym mogę się cieszyć bielą dookoła i rześkim powietrzem, zamiast drżeć z zimna, szczękając zębami i zaciskając zamarznięte palce:)

1. Dobra bielizna termalna z bawełny, wełny lub merino, która fajnie grzeje i dzięki, której nie muszę zakładać olbrzymich puchowych kurtek, które przy moim niezbyt wysokim wzroście powodują, że wyglądam jak mały bałwanek ;)
2. Ciepłe śniadanie to podstawa- zimą prawie codziennie jem rano ciepłą owsiankę lub jaglankę z dodatkiem cynamonu, który świetnie rozgrzewa.
3. Zawsze mam ze sobą na spacerze kubek termiczny – zakręcany jak termos. Ciepła herbatka z imbirem, miodem i cytryną najlepiej smakuje na mrozie :)
4. Rękawiczki z jednym palcem – z palcami są wygodniejsze, ale zdecydowanie jest mi cieplej w grubych jednopalczastych.
5. Zimą staram się więcej spać niż latem, chociaż, wiadomo, z dziećmi różnie to bywa. Jednak zauważyłam, że kiedy jestem wyspana dużo lepiej radzę sobie  z mrozem.

Z kolei Emilka dostała w prezencie Stokke Winter Kit – zimowe wdzianko dla jej wózka –  więc na spacerach smacznie sobie śpi w ciepełku:) 

Koniecznie podzielcie się swoimi patentami na mróz :)

*****

How I keep myself warm in winter

I was looking forward to proper winter and here it is. SNOW!!! Finally. I have my own ways to keep myself warm in winter so that I can fully enjoy walking with my baby, even if it's ridiculously cold outside.

1. Some time ago I invested in cold weather underwear and I don't regret it. Merino wool underwear will definitely keep you warm and you don't have to worry about looking too bulky, which is always my issue since I'm a shorty.

2. I never leave home without breakfast and in winter time it needs to be warm. I love cinnamon oats or creamy millet porridge for their body warming properties.

3. I always take a thermo mug with me. Ginger tea with honey and lemon tastes best when it's freezing cold. I love it.

4. I usually go for mittens rather than gloves as they provide more warmth :)

5. I try to sleep more in winter as I noticed that when I'm sleepy I get colder when I go for a walk.

I don't have to worry about my baby. Emi got her Stokke Winter Kit so I'm 100% sure she's warm and cosy in her stroller.

Any other tips on how to stay warm when it's cold outside and you want to enjoy your winter walks?

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness