FAMILY STYLE # 8 - SUNNY RAINY DAY

21/10/2015

Emilka:     sukienka /WEARSO.

                 bluzka kopertowa grey melange/ GRAY LABEL

                 buciki niemowlęce raw edged booties blush/ GRAY LABEL

Lenny:      bluza okapi tricot shirt, black & white/ MAINIO

                 spodnie okapi loose fit tricot pants, olive green/ MAINIO

Ania:         sweater v-neck grey/ JUST PAUL

                 spodnie / CAMBIO

Miejsce:  Zatoka Sztuki

 

Sometimes it's good to spend the whole day playing and dancing with your kids. To feel like a kid yourself, have yesterday's leftovers for dinner, not to worry about the mess. Such a scenario sounds familiar to me, I've got to admit it, but kids are not the only centre of my world. Sometimes I just need a break. Is it possible with your kids next to you, though?  Whenever it rains outside and I can't get creative, we go out to a family-friendly place like Zatoka Sztuki in Sopot.  They hold this cool event "We're reading to kids", where various artists read books, kids listen to them while parents can just sit back, relax and watch the sea in the rain.

*****

Czasami fajnie jest spędzić cały dzień z dziećmi, bawiąc się, tańcząc, czytając. Samemu poczuć się dzieckiem, jeść resztki wczorajszego obiadu i zupełnie nie przejmować się bałaganem. Zdarza mi się taki scenariusz, nie będę ukrywać, ale świat nie kręci się tylko wokół dzieci. Nie zawsze możemy poświęcić im 100% naszego czasu. Co robić, kiedy na zewnątrz pada, a my rodzice chcielibyśmy chwilę odpocząć i nie musieć wymyślać kolejnych, super kreatywnych zabaw, a tym bardziej włączać któregoś z kolei odcinka Opowiści z Tinga Tinga? U nas najbardziej sprawdzają się wyjścia do miejsc przyjaznych dzieciom. Zostawiamy wtedy cały bałagan i uciekamy, np. do Zatoki Sztuki w  Sopocie, gdzie w sobotnie przedpołudnia jest bardzo fajny event. Artyści czytają dzieciom książki, a rodzice mogą się chwię zrelaksować przy kawce, zresetować umysł, patrząc na morze w deszczu. 

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness