WIELKANOC W CZERNI I W BIELI

12/04/2014
biale jajka w jasnej misce
mama i jajko
mama maluje jajka wzorkiem
tata maluje pisankę grubym wzorem
ozdobione jajka w miseczce
dekoracyjne jaja w szklanym naczyniu
ekspozycja w kieliszku cico
ozdoby na białym tle

Ostatnim razem wczuwałam się w malowanie pisanek jakieś 20 lat temu. Kiedy przeglądałam Pinteresta w poszukiwaniu nowych inspiracji po naszym ostatnim poście związanym z designem (TUTAJ ), natknęłam się na piękne, geometryczne, czarno-białe wzory i poczułam, że ta Wielkanoc będzie inna;)

Jeśli podoba Wam się taki efekt, jaki udało nam się osiągnąć, jedyne czego potrzebujecie to czarny marker, cienkopis i białe jaja. Zadanie jest na tyle proste, że talent plastyczny jest zupełnie zbędny, co zresztą widać na zdjęciach. Ponadto okazało się, że takie minimalistyczne pisanki świetnie komponują sią z naszymi ulubionymi kieliszkami na jajka.

Podoba Wam się taka prostota w koszyczku wielkanocnym czy raczej stawiacie na kolory?

*delikatne, nieco koślawe wzory wykonała mama

**autorem grubszej roboty jest tata

 

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness