SPOSÓB NA RANDKĘ

10/02/2016
swimwear by Izod, George Hoyningen-Huene
10 rzeczy, które bardzo przydadzą się na randkę

fot. George Hoyningen Huene "Divers"

Z dwójką małych dzieci romantyczne wypady tylko we dwoje pozostają w sferze naszych marzeń, ale kiedy już dzieci pójdą spac można przecież randkowac do woli :) Mój sposób na randkę w domu?
Rozciągnięty sweter zamieniam na coś bardziej kobiecego. Może jedwabna koszula (5)? Do tego zmysłowa biżuteria (9) i bordowe paznokcie (4). I koniecznie perfumy (3)! Zapach czekolady złamany nutką owoców cytrusowych i kawy? Mmmm... . Teraz już tylko jakiś dobry takeaway (7), wino (2) (lub woda o smaku wina ;) ), może jakiś naturalny afrodyzjak? Jak dla mnie to owoc granatu (10). Nie wiem, jakie ma właściwości, ale bardzo kojarzy mi się z miłością :) No i oczywiście coś słodkiego. Ta czekolada z suszonymi (1) malinami jest bardzo w klimacie. A jak smakuje.... Brakuje jeszcze nastrojowej świecy (8). Zapach balsamicznego drewna lub figi z kadzidłem i czas na seans filmowy. Tylko kochankowie przeżyją (6) Jarmuscha.

 

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness