OWOCOWE SAJGONKI

14/06/2016

Jestem kolekcjonerką szybkich i smacznych przepisów. Tak że kiedy moja przyjaciółka poczęstowała mnie owocami z ryżem w papierze ryżowym z odrobiną syropu klonowego, zakochałam się.  Genialny przepis. Spełnia wszystkie moje kryteria. Szybki. Smaczny. Nawet bardzo smaczny. I dodatkowo, fajna alternatywa dla słodkich deserów.

Jedyne składniki to ugotowany ryż, owoce, papier ryżowy i miód lub syrop klonowy.. 20 minut wliczając gotowanie ryżu i mamy świetną przekąskę. Smacznego :)

*****

Fruit spring rolls

I just love quick and delish recipes. Some time ago my friend treated me to these great spring rolls I just fell in love with. Genius recipe. So easy. So tasty. All you need is rice, fruit you like, rice paper and some maple syrup or honey. Enjoy!

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness