NAJLEPSZE KAWIARNIE W SOPOCIE

25/09/2016

Po Gdańsku (Śródmieście) (Wrzeszcz) i Gdyni (klik) czas na Sopot. Mamy tutaj swoje dwie miejscówki, które po prostu musicie odwiedzić będąc w Trójmieście.

LAS

dolnysopotpółnoc – nie ma drugiej takiej kawiarni. Lubię przebywać w takich wnętrzach. Surowych, niedokończonych, z duszą. Epicka komodo-lada art deco, figurka Najświętszej Panienki tworzą niesamowity klimat. No i oczywiście rzecz najważniejsza. KAWA. Jaką chcecie. Chemex, syfon, drip czy klasyczne espresso. Zaparzona analogowo "Etiopia" z bydgoskiej palarni Audun dała mi takiego kopa, że nie wiedziałam, co ze sobą zrobić do końca dnia :D

kawa w Sopockiej kawiarni LAS

Bar w Sopockim Lesie

Kawiarnia Las w Sopocie

Surowe wnętrze w Sopockim Lesie

alternatywy kawowe w sopockiej kawiarni LAS

Wnętrze kawiarni LAS w Sopocie

 

Dwie Zmiany

Klubokawiarnia na Monciaku, która powstała zaledwie 2 lata temu, a będąc w środku ma się uczucie jakby się było w miejscu już kultowym. Dużo przestrzeni (również dla dzieci), trochę staroci, trochę nowoczesności, mini galeria sztuki, fajni ludzie, którzy tworzą to miejsce i przede wszystkim dobra kawa i świetne jedzenie bazujące na lokalnych produktach. Ciasto czekoladowe z kozim serem wbiło mnie w fotel. Jest FENOMENALNE!!!

Klubokaiwarnia Dwie Zmiany w Sopocie

Pyszne ciasta i dobra kawa w Sopocie

nowe wnętrze kawiarni Dwie Zmiany w Sopocie

najlepsze kawiarnie w Sopocie - Dwie Zmiany

Dwie Zmiany w Sopocie

Kącik dla dzieci w Sopockiej kawiarni Dwie Zmiany

najlepsze kawiarnie w Sopocie - Dwie Zmiany

 

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.