NA DACHU GDAŃSKA - GÓRA GRADOWA

05/10/2014

Zawsze dzieliłam ludzi na dwie kategorie. Miłośników wschodów słońca i jego zachodów ;) Kiedyś sama należałam do tej drugiej grupy. Jakoś ciężko mi było zrywać się z łóżka wczesnym rankiem. Okazuje się jednak, że dziecko bardzo dużo zmienia w naszym życiu. Po narodzinach Leonarda, w mgnieniu oka przeszłam totalną transformację. Już nie pamiętam jak to jest patrzeć na zachodzące słońce, za to niemalże codziennie nasz syn dba o to, abyśmy wstali zanim jeszcze miasto zbudzi się ze snu. A skoro już o 6 rano jesteśmy po pierwszej kawie, szkoda nie poczuć pierwszych promieni słonecznych na swej skórze.

Fajnym miejscem w Gdańsku o wschodzie słońca jest Góra Gradowa, z której roztacza się przepiękny widok na panoramę miasta. Idealna miejscówka dla rannych ptaszków.

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness