MODA DZIECIĘCA - MAINIO

04/06/2017
dziecięca moda na plaży
kolorowe ubrania mody dziecięcej
rodzeństwo na sesji zdjęciowej mody dziecięcej Mainio w Sopocie
dziewczynka w kolorowych ubraniach mainio
dzieci w ubraniach z letniej kolekcji Mainio
chłopiec w komiksowej koszulce Mainio na plaży w Sopocie
chłopiec w komiksowej koszulce Mainio na plaży w Sopocie
mama i córka w ubraniach Mainio
dzieci w ubraniach z letniej kolekcji Mainio
sejsa zdjęciowa mody dziecięcej na plaży w Sopocie
sejsa zdjęciowa mody dziecięcej na plaży w Sopocie
mała modelka pozuje w sukience do sesji mody dziecięcej
sesja mody dziecięcej Mainio
sejsa zdjęciowa mody dziecięcej na plaży w Sopocie
sesja mody dziecięcej Mainio
mała modelka pozuje w sukience do sesji mody dziecięcej
mała modelka pozuje z mamą do sesji zdjęciowej mody dziecięcej

Emilka, Ania i Lenny: MAINIO CLOTHING

 

Kilka lat temu szukając inspiracji w modzie dziecięcej trafiłam Mainio Clothing. Tak zaczęła się moja przygoda z tą fińską marką. Ich nowa kolekcja wiosna-lato 2017 zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przede wszytkim jest bardzo wyrazista, kolorowa, streetowa, wręcz komiksowa.

Generalnie do tej pory trzymałam się bardziej uniwersalnych, stonowanych barw, ale te mocne kolory i printy są tak zaprojektowane, że bardzo nam się spodobały. Pomimo mocnych barw, cała kolekcja jest tak zaprojektowana, że właściwie wszystko do siebie pasuje, nawet bardzo kontrastowe zestawienia. To mnie naprawdę zachwyciło, bo początkowo miałam pewne obawy co do takich mocnych kolorów. Zaskoczyło mnie np. że połączenie malinowych leginsów z błękitną sukienką wygląda po prostu świetnie. Dla mnie jest to na pewno jedna z ciekawszych propozycji na lato w modzie dziecięcej. Jest to też chyba najbardziej wyrazista kolekcja. To też jedne z nielicznych ubrań, którymi oprócz mnie zachwyciły się również dzieci :) Chociaż poprzednia kolekcja czarno - biała była nie do zdarcia, ciekawa jestem czy te kolorowe printy też tak dobrze przetrwają z dziećmi?

 

*****

 

A few years back I came across this Finnish brand – Mainio Clothing. Their current collection just blew me away. So street style and expressive. These colours and prints – we really feel it even if we're more into blacks and whites. It's also great that I dont have to worry whether this blue dress will go together with rasperry leggings because I can mix and match everything from the collection and the result is always great.

I love their design, the kids feel comfy and the quality is very good. Love it <3

All the things that we're weraing in this post come frome Mainio Clothing.

 

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.