LUBICIE STRASZYĆ DZIECI?

06/04/2014
pora na potwora
ktoś na przyczepkę
blog parentingowy
parenting
mama i dziecko
mama bloguje
ksiazeczka dla dwulatka
ktos na przyczepke

Pora Na Potwora Aleksandry i Daniela Mizielińskich to must have w biblioteczce każdego małego czytelnika, którego nie kręci naśladowanie odgłosów kotka czy krówki.

Jak z ogonem sępa? Zmutowana osa? Bykoryś? Dlaczego nie? Te niezliczone kombinacje połączeń to świetna zabawa, w której nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Tutaj wszystko jest możliwe.

Pora na potwora to jednak coś więcej niż tylko zabawa, w której pozwalamy dziecku na pozaschematyczne myślenie. To również świetna grafika autorstwa duetu Mizielińskich, bardzo dobrze dobrane kolory, możliwość nauki liter oraz twarde kartki z zaokrąglonymi brzegami, dzięki czemu książka spełnia wszelkie wymogi praktyczne, estetyczne i edukacyjne. 

Inne nasze książkowe inspiracje znajdziecie TUTAJ

 

 

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.