LALKA TOTOOTSE

11/04/2016
mała lalka totootse przygląda się jak dziewczyna maluje sobie usta
lalka totootse
miejsce do robienia makijażu w domu
biurko do robienia makijażu w domu
mała lalka totootse przygląda się jak dziewczyna zaplata sobie włosy
dziewczyna czesze włosy lalki totootse
mała lalka totootse przygląda się jak dziewczyna zaplata sobie włosy
kącik do robienia makijażu w domu
lalka totootse oparta o lustro
totootse
lalka totootse
lalka totootse leży na podłodze obsypana białymi płatkami kwiatów

Idziesz do sklepu kupić szpilki na ślub przyjaciółki, a wracasz do domu z parą rewelacyjnych trampek. Taka okazja może się już więcej nie powtórzyć. Brzmi znajomo? Ja już z tym nie walczę. Kiedy napotykam na swojej drodze jakąś perełkę, po prostu nie mogę się oprzeć. Tak też było tym razem...

Szukałam jakiejś fajnej lalki dla Emilki, a znalazłam JĄ. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Niebanalna, filigranowa, niby tylko lalka, a ma się nieodparte wrażenie, że jest czymś więcej. Zaprojektowana i wykonana z niezwykłą dbałością o detale, z naturalnych materiałów przez artystkę z Izraela - Irinę Lemeshinsky. Uwielbiam jej miękkie, wełniane włosy i to piękne, przeszywające spojrzenie. Poznajcie kolekcjonerską lalkę Totootse <3. 

Każda lalka Totootse jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. Dosłownie. Ponieważ każdy model lalki jest projektowany i ręcznie produkowany jako pojedynczy egzemplarz! Nie ma dwóch takich samych lalek na świecie. To sprawia, że jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

Poza tym, ostatnio robiąc zakupy, skupiam się głównie na dzieciach. Cieszę się z nowych bucików Emilki czy klocków Leonarda. Nie ma nic piękniejszego niż radość własnych dzieci, ale miło jest też mieć coś wyłącznie dla siebie. Chyba nie mogłabym sobie wyobrazić piękniejszego prezentu.

Wszystkie prace Iriny można podziwiać na jej Instagramie Totootse. Natomiast lalki, które obecnie czekają na swój nowy dom, można znaleźć w jej sklepie tutaj.

*****

Totootse doll

You need to get a pair of heels but instead you come back with these awesome sneakers. Just couldn't resist it. Does it sound familiar? I know something about it but don't fight it anymore. Sometimes the best things come in your way totally unexpected. And so it was this time.

I was looking for some nice doll for my little girl but instead I found HER. It was love at first sight. This extremely original, tiny creature seems to be something more than just a doll. It is made with love and care by a doll artist from Israel - Irina Lemeshinsky. I love her soft, wool hair and beautiful and realistic eyes. Meet Totootse - the most beautiful art doll I've ever seen in my life.

Every doll made by Irina is unique and one of a kind. All her works can be found on her Instagram and  the dolls that are currently looking for a new home are here.

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness