KONKURS URODZINOWY

05/06/2014

Ktoś Na Przyczepkę ma już ponad 2 miesiące i musimy przyznać, że to były bardzo miłe 2 miesiące. Fajnie że jesteście, zaglądacie do nas, lajkujecie, komentujecie i udostępniacie nasze posty. Dziękujemy,  to bardzo motywujące :)

Już ponad 1000 osób wsiadło do naszej „Przyczepki” na fejsie. Stało się to tak szybko, że dopiero dziś zdążyliśmy coś dla Was przygotować z tej okazji. Mamy dla Was niespodziankę – konkurs z super nagrodą – przepięknymi  proporczykami zaprojektowanymi i wykonanymi przez naszą znajomą Asię, która tworzy przecudne zabawki, dekoracje i ozdoby DziuDziu. Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy:

1. Dokończyć zdanie „Ktoś Na Przyczepkę to….”

2. Przesłać odpowiedź na naszego maila ktosnaprzyczepke@gmail.com lub jako wiadomość na naszym koncie na FB do północy 11/06/2014.

3. Udostępnić konkursowy plakat z naszej strony na FB.

Najciekawszą naszym zdaniem odpowiedź nagrodzimy proporczykami, które będą stanowiły klimatyczną dekorację pokoju dziecięcego, garden party lub oryginalny prezent.

Zapraszamy do zabawy :)

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness