KATOWICE IN THE MORNING - PORANEK W KATO

07/06/2015

As parents of  2 we don't get to spend too much time just the two of us. So whenever  there is a chance, we just go for it. It's good to spend some quality family time but sometimes it's  also great to get away from it all and have some nice time without your kids ;) Lately, we had a really nice walk in Katowice - the city, where I once studied, has changed a lot over years. A big city vibe was a really good alternative for parks and woods we've been recently choosing more often.

*****

Odkąd jesteśmy rodzicami 2 dzieci rzadko mamy czas tylko dla siebie. Tak że jeśli mamy taką możliwość zawsze z niej korzystamy. Może ktoś zaraz pomyśli, ze jesteśmy wyrodnymi rodzicami,  ale nie ma co owijać w bawełnę ;) - dzieci są super, ale czasem fajnie jest spędzić kilka godzin bez nich :) Dlatego skorzystaliśmy z takiej okazji i wyrwaliśmy się na poranny spacer po Katowicach. Miasto mojej młodości... teraz zupełnie zmienia swoje oblicze. Można by się czepiać kilku wciąż niedopracowanych szczegółów, ale ogólnie to miejsce wzbudza bardzo pozytywne emocje i... zmieniło się nie do poznania! A spacer ulicami 3 Maja, Mariacką czy poranna kawa na Placu Kwiatowym w promieniach porannego słońca były miłą alternatywą dla parków i leśnych polan, które ostatnio częściej wybieraliśmy. 

 

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.