JEANS OUTFIT

22/05/2016

Emilka:     kombinezon /KIDS ON THE MOON via Colibri  buciki/ MARTA MADE IT  opaska / LA LILU

Ania:      sukienkaA2clothes

 

Mała dziewczynka na wysokich obcasach. W za dużej sukni ślubnej... To ja sprzed kilkunastu (ehm kilkudziesięciu) lat. Pamiętam jak z koleżankami szperałyśmy w szafie mojej mamy w poszukiwaniu strojów księżniczek. Teraz jestem po drugiej stronie. Jestem mamą małej księżniczki:) Emilka jeszcze jest zbyt mała żeby interesować się moimi ubraniami, ale za to ja mam świetną zabawę komponując jej stroje.

 

Tej wiosny zdecydowanie króluje u nas jeans. Bardzo go lubię. Szczególnie w wersji cieńszej na ciepłe dni. Czasami bardziej minimalistycznie, czasami bardziej hippie. Uwielbiam koszulowe sukienki i letnie kombinezony. Koniecznie z dodatkami z brązowej skóry.  

 

*****

A little girl in heels and a wedding dress. Way too big for her. Yes. That's me. Many years back. I rememeber going through my mom's closet looking for some princess' outfits. Now the roles are changing. I'm a mom. My little princess isn't big enough to try on my clothes but I love dressing her up.

 

This spring we love denim. In any form. Shirt dresses, summer jumsuits. Sometimes super clean and minimalist, sometimes hippie and playful. And of course paired with brown leather accessories <3

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.