Iglo + Indi SS2017

04/04/2017
kolekcja ubrań iglo indi ss17
kolekcja iglo indi ss17 dzieci skaczące po łóżku
dzieci skaczące po łóżku w sypialni
kolekcja ubrań iglo indi ss17
dzieci leżące na łóżku rodziców
dzieci skaczące po łóżku w sypialni
dzieci skaczące po łóżku w sypialni
dzieci skaczące po łóżku w sypialni
dzieci skaczące po łóżku w sypialni

Emilka: sweter/Spots pullover Iglo+Indi, skarpetki/sesnses socks Iglo+Indi
Leonard: koszula jeansowa/Denim shirt Iglo+Indi, spodnie w pioruny/lightning pants Iglo+Indi 

Czujecie przypływ wiosennej energii? Ja chyba już mogę oficjalnie ogłosic, że wybudziłam się z zimowego snu :P Mam nadzieję, że w najbliższym czasie nie przydadzą nam się ciepłe kurtki, czapki, szaliki. Tym bardziej, że właśnie dotarła do nas bardzo wiosenna przesyłka z Islandii, a w niej najnowsza kolekcja Iglo+Indi: Suburban Adventures. Zdecydowanie widac w niej inspirację naturą. Miękka bawełna organiczna, motywy owadów, motyli, ptaków, królików. Do tego przepiękna paleta kolorów.

*****

Do you feel it? Spring is officially here!!! YEY :))) I was already so tired of  warm jackets, scarves and gloves. Last weekend here in Poland was so nice and warm. And also, just got a parcel from Iceland with this gorgeous SS2017 collection of Iglo+Indi. I'm so  in love with the beautiful coulour palette. Deep blue sky, green fields of grass and juicy papaya. Together with patterns of insects, birds and butterflies, it's like a perfect wake-up call ofter this long, long winter. So hello spring :)

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness