FETA NA FORTACH

14/07/2014

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA to jedna z naszych ulubionych letnich imprez odbywających się w Gdańsku. Kilka ostatnich edycji festiwalu miało miejsce na naszym kochanym Dolnym Mieście, tuż obok naszego domu. To było naprawdę niesamowite wyjść na zewnątrz i zobaczyć latające anioły czy niezwykle efektowny performance nocny na wodach opływu Motławy.

Byliśmy bardzo niepocieszeni, kiedy okazało się, że w tym roku impreza zmienia swoją lokalizację i przenosi się w okolice Góry Gradowej. Jednak nie ma tego złego. Okazało się, że dzięki temu odkryliśmy kolejne niesamowite miejsce w Gdańsku, do którego na pewno będziemy powracać. Lenny z kolei miał okazję poznać Pchłę Szachrajkę;)

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness