FAMILY STYLE #10 HAPPILY GREY

11/11/2015

Emilka:      kurtka skrzata dla dziewczynki/ GRAIN DE CHIC

                 sukienka Louise P'ti lou/ GRAIN DE CHIC

                 mokasyny czarno - złote zamsz/ MARTA MADE IT

                 czapka / ZARA

Miejsce:  Gdański Teatr Szekspirowski


My personal style has evolved over the years. From a high school rock chick, through more feminine style to half-shaved blonde hair when I turned 30. Now I'm more aware of my style. I don't follow fashion as much as I did before. I try to rely on simplicity and high quality. Emi doesn't have a choice ;) Just like me, she loves gray colour and natural fabrics like cotton, wool or leather.

*****

W życiu przeszłam już kilka metamorfoz modowych. Mój rockowy look z czasów licealnych złagodniał na studiach. Przed trzydziestką zaszalałam i wyszłam od fryzjera z bardzo blond włosami i wygoloną głową. Teraz powoli zaczynam byc coraz bardziej świadoma swojego stylu. Mam większy dystans do tego, co aktualnie jest modne. Stawiam na prostą formę i wysoką jakość.  Emilka na razie nie ma wyboru. Tak jak ja, kocha szarości i naturalne materiały: wełnę, bawełnę i skórę :)

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness