FAMILY STYLE #1 BEACH MORNING

13/07/2015
Sesja w Beach Club Zatoka Sztuki

Emilka:     sukienka Emma/ MIMMO

Lenny:      legginsy triangles on grey/ TITOT

                 koszulka t-shirt classic pocket/ LIL ORGANIC

Ania:        bluza/ biała faktura/ KAMILA GRONNER

                 spodenki/ PROMOD

Michał:     koszulka/ BLEND

                 spodenki/ ZARA

miejsce:    Zatoka SztukiBeach Club

 

Relaxing wave sounds, singing seagulls, refreshing sea breeze, sand under your feet and that omnipresent white colour. Morning on the beach. Do you love it? We've just decided to leave the city centre and move closer to the beach. So you should expect more seaside vibes on our blog this summer.

There's a brand new feature on our blog, as well : Family Style. How do you like it? :)

*****

Kojący szum fal, odgłosy mew, orzeźwiająca bryza, zapach morskiej wody, piasek pod stopami, promienie porannego słońca na twarzy i wszechobecna biel... Poranek na plaży. Lubicie? W tym roku dość spontanicznie postanowiliśmy sami siebie zaskoczyć , opuścić centrum i zamieszkać bliżej morza :) Dlatego przez wakacje będzie u nas więcej morskich plenerów.

Na blogu również mała nowość. Już od dawna chodził mi po głowie pewien pomysł. Często, kiedy wychodzimy gdzieś razem, zastanawiamy się co na siebie włożyć. Czasami kierujemy się głównie wygodą, zdarza się, że lubimy wyjść ze sterfy minimalizmu, dążymy jednak do tego żeby wyglądać w miarę spójnie - każdy z osobna i wszyscy razem, jako rodzina. Stąd pomysł na nowy cykl Family Style. Będzie nam bardzo miło, jeśli dacie znać jak Wam się podoba. 

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness