DAY AT HOME

26/11/2015
córka z mamą oglądają album fotograficzny siedząc na kanapie
poranek na kanapie z albumami o sztuce, croissant i pyszną kawą
dziewczynka zerka na otwarty album
mała dziewczynka ogląda książkę o sztuce
córka z mamą oglądają album fotograficzny siedząc na kanapie
mama ogląda album fotograficny w apartamencie airbnb
deska serów z winogronami prosto z lokalnego sklepu w Paryżu
pyszne francuskie sery pleśniowe podane z daktylami, winogronami i czerwonym winem
rodzinna kolacja z paryskimi serami pleśniowymi, pyszną bagietką i czerwonym winem
rodzinna kolacja z paryskimi serami pleśniowymi, pyszną bagietką i czerwonym winem

Even in the rain, Paris is so charming. Rain shiny streets reflecting lamp light, people cycling no matter the weather, great restaurants with delicious food and numerous, cozy cafes. We decided to have a break from strolling around the city and have a date night at home, going through our flea market finds and enjoying the best cheese ever :)

Deszczowy Paryż ma w sobie sporo uroku. Lśniące uliczki pięknie odbijające światło, rowerzyści niezwracający uwagi na pogodę, wspaniałe restauracje z cudownym jedzeniem i niezliczone, klimatyczne kafejki... Postanowiliśmy jednak zrobić sobie małą przerwę i zaszyliśmy się w domu :) Trochę leniuchowaliśmy, przeglądaliśmy znalezione na rynku staroci skarby i delektowaliśmy się tym, co we Francji zdecydowanie najlepsze... Cheese day!

 

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.