5 SPOSOBÓW NA DŁUGIE WIECZORY - #03 PRZESPAĆ ZIMĘ

18/02/2015
z dzieckiem na plaży w zimie
zimowy spacer po plaży
zimowy spacer po plaży z dzieckiem
dziecko na plaży w zime
kąpiel słoneczna na plaży w zimie
dziecko na plaży
aktywności z dzieckiem na świeżym powietrzu
zabawy z dzieckiem na plaży

Mimo dość niskiej temperatury dzisiaj, ja czuję w powietrzu nadchodzącą wiosnę. Tak więc czas się zorganizować i powoli zakończyć nasz cykl „5 sposobów na długie wieczory”;)

Jedną z Waszych propozycji, która zapadła nam w pamięć było przespanie zimy.  Śpiochami raczej nie jesteśmy, ale postanowiliśmy zmierzyć się z tym wyzwaniem w nieco zmodyfikowanej wersji. Całej zimy nie udało nam się przespać, ale wczorajszy długi wieczór już tak. A dzięki temu dzisiaj rano już przed świtem byliśmy na naszej ulubionej plaży Stogi. I muszę przyznać, że było warto. Piękny wschód słońca, orzeźwiające morskie powietrze i ciepła herbata w termosie naładowała nas pozytywną energią na cały dzień :) Czy można chcieć czegoś więcej w środowy poranek?

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness