5 SPOSOBÓW NA DŁUGIE WIECZORY - #01 WYJŚCIE Z DOMU

26/11/2014
wyspa spichrzow Gdansk

Czy też dłużą Wam się te jesienne wieczory, kiedy za oknem mordor a w internetowych poradnikach wieje nudą większą niż w TV? Postanowiliśmy sprawdzić te mniej popularne sposoby na ogarnięcie się tej zimy ;) Na pierwszy ogień przetestowaliśmy sposób, którego nikt nie poleca, a wręcz mam wrażenie wszyscy go odradzają - w y j ś c i e   z   d o m u ! Przyznaję, podjęcie tej drastycznej decyzji nie było łatwe. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale to co spotkaliśmy za drzwiami całkowicie wynagrodziło te niedogodności. Przy okazji nadrobiliśmy zeległości i odwiedziliśmy sąsiadujący z naszą dzielnicą północny cypel Wyspy Spichrzów, udostępniony od tego roku dla spacerowiczów.

Żebyście też się nie nudzili, mamy dla was zadanie. Przysyłajcie do nas oryginalne pomysły na spędzenie długich wieczorów z dzieckiem. Niech poniesie Was fantazja! Najciekawsze i najbardziej oryginalne obiecujemy zrealizować bez wymówek na naszym blogu!

Witaj :) Na tym blogu dzielimy się naszymi codziennymi kadrami i rzeczami, które nas inspirują. Ania i Michał. Więcej o nas

Archiwum

Kontakt

ktosnaprzyczepke@gmail.com

FacebookYoutubePinterestRSS

Newsletter

Zawartość widoczna na stronie jest chroniona prawami autorskimi i jest własnością lolove.pl (dawniej ktosnaprzyczepke.pl), chyba że zaznaczono inaczej. Wykorzystywanie zdjęć oraz treści widocznych na stronie jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody autorów.

randomness